ERGÜNLER İNŞAAT

1985 yılında ERGÜN İNŞAAT olarak sektörde faaliyet göstermeye başlayan firmamız; geçmişten gelen bilgi, deneyim ve profesyonellikle amaç edindiği vizyon ve misyon doğrultusunda 2009’da ERGÜNLER İNŞAAT olarak şirketleşmiştir. Ankara-Polatlı ve Bursa-İnegöl’de binlerce insana yaşam alanları oluşturan firmamız, alanındaki öncülükleriyle 'yaşam alanı' anlayışına kattığı yeni boyut ve müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyümüştür. Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdüren firmamız, kaliteli hizmet sunmak amacıyla sektörel alandaki teknolojileri yakından takip etmekte, tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmektedir.

Kurumsal

Sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdüren firmamız, kaliteli hizmet sunmak amacıyla sektörel alandaki teknolojileri yakından takip etmekte, taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmektedir.

 

Firmamız, uzmanlaşılmış faaliyet alanlarından oluşan iş portföyüne odaklanarak, alanında öncü ve gerçek anlamda sektöründe ve bölgesinde lider bir firma olmak amacıyla gerekli tüm ilkeleri benimsemiştir.

 

TOP